Biz Kimiz?

ShippingHey, öncelikle kendi e-ticaret hayatımızda karşımıza çıkan yüksek kargo maliyetlerini ve teslimat sürelerinin uzunluğunu aşmak için oluşturduğumuz bir girişimdir.

Türkiye’de e-ticaret yapan girişimci bir ekip olarak, hızlı ve düşük maliyetli kargo sistemimizi hizmetinize sunduk. Artık önümüzdeki bu iki büyük engeli kesin bir şekilde kaldırdık ve rekabetin içine kendimizi dahil ettik.

DHL, Ups, FedEx ve TNT gibi bilinir, güvenilir ve hızlı global kargo şirketleri ile anlaşmalar yaptık. Bu şekilde Türkiye’den New Jersey’de ki ofisimize giden kargolar en hızlı ve güvenli şekilde ulaştırılıyor. Bu firmaların sürekli iletişimde olduğumuz müşteri temsilcilerinin bizlere verdiği günlük bilgiler sayesinde, hangi kargo firmasında gecikme olacaksa önceden öğrenip, ona göre o gün çıkacak olan kargolarımızı diğer hızlı firmalara yönlendiriyoruz. Bu şekilde hiçbir gecikme yaşamıyoruz.

Gümrük ve kargo ile ilgili hiçbir belge hazırlamanız düzenlemeniz gerekmiyor. Sadece sipariş adreslerini panele girmeniz, kargonuzun işlemlerinin tamamlanması için yeterli oluyor.

 Hazırlamış olduğumuz USPS barkod sisteminde, siparişleriniz Amerika’da dağıtıma çıkarıldığında kargo poşetlerinizin üzerine yapıştırılan etiketlerde sizin seçeceğiniz bir mağaza ismi gözüküyor ve kargonuz tamamen size özel oluyor.

E-ticaretin en hızlısını ve en pratiğini yapıyoruz. Sizlerle beraber bu yolda yürüyüp büyümekten dolayı onur ve mutluluk duyuyoruz.